- ARMOR

Цена
€2 45 / 4 79 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ЛЕНТА ЗА МАТРИЧЕН ПРИНТЕР NEC P7 / P3 - OUTLET
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Черен
Ресурс: 14 m x 12,7 mm
Съвместим вид: Съвместим артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ЛЕНТА ЗА МАТРИЧЕН ПРИНТЕР NEC P7 / P3 - OUTLET
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 14 |
| Обем (ml) | 14 m x 12.7 mm |
| Съвместима серия принтери | Съвместима серия принтери |
| OEM код | 7FP21UE |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Лента за матричен принтер NEC Pinwriter P7/P3/CP3/CP7 Series / ASTRA 2190/2197 Series – Черна – OUTLET – 14 m x 12,7 mm
Получете ясни и качествени разпечатки от вашия матричен принтер с тази съвместима черна лента. Проектирана за сериите NEC Pinwriter P7/P3/CP3/CP7 и ASTRA 2190/2197, тя осигурява надеждна работа и остри символи.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — Дължина 14 метра осигурява продължителна употреба и по-рядка смяна.
- Перфектно съвпадение — Специално създадена за принтери NEC Pinwriter и ASTRA, гарантира лесна инсталация и безпроблемна работа.
- OUTLET цена — Продукт от OUTLET с отлично качество на достъпна цена.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Дължина на лентата | 14 m |
| Ширина на лентата | 12,7 mm |
| Съвместима серия принтери | NEC Pinwriter P7/P3/CP3/CP7 Series, ASTRA 2190/2197 Series |
Какво има в кутията
- 1 x Касета с лента
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




